Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjermani, ther gruan nė sy tė 6 fėmijėve

Shko poshtė

Super Gjermani, ther gruan nė sy tė 6 fėmijėve

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 04, 2012 12:00 pm

Gjermani, ther gruan nė sy tė 6 fėmijėve Policia-gjermani
Njė burrė ėshtė arrestuar nė Berlin tė
Gjermanisė pasi ka vrarė gruan e tij duke e therur nė mėnyrė brutale nė
sytė e 6 fėmijėve.


Orhan Sircasi mė pas hipi nė
ēatinė e shtėpisė me kokėn e viktimės nė njėrėn dorė dhe njė thikė nė
tjetrėn. 32-vjeēari me origjinė turke bėri rezistencė edhe ndaj policisė
duke tentuar t’i godasė me thikė e gjithashtu me kokėn e prerė tė
bashkėshortes.

Oficerėt e policisė kanė gjetur nė apartament trupin e masakruar tė gruas sė bashku me 6 fėmijė tė moshės nga 1-10 vjeē.

“Fėmijėt ishin nė njė gjendje tė tmerrshme. Ai i detyroi tė shikonin
kur po i vriste nėnėn dhe po e priste nė copa”, shprehet njė fqinj pėr
‘Tages Spiegel’.

Ishin fqinjėt ata qė lajmėruan policinė nė orėt e para tė ditės sė hėnė kur dėgjuan britma nė shtėpinė e Orhan Sircasi.

Fėmijėt tashmė janė nėn kujdesin e psikiatrit, ndėrsa i ati ėshtė i akuzuar pėr vrasje.

Mėsohet se 32-vjeēari ka qenė gjithmonė i dhunshėm dhe ka precedentė
nė polici pėr zotėrim droge. Tė martėn Orhan Sircasi do tė dalė para
gjyqit.

_________________
Gjermani, ther gruan nė sy tė 6 fėmijėve D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Gjermani, ther gruan nė sy tė 6 fėmijėve Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gjermani, ther gruan nė sy tė 6 fėmijėve Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi