Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora, 11 tatuazhe n trup

Shko posht

Super Rita Ora, 11 tatuazhe n trup

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 04, 2012 12:34 pm

Rita Ora, 11 tatuazhe n trup Rita45
Rita Ora po bn nam me kngt e saj, me temperamentin dhe ritmet e
zjarrta t vallzimit t saj. Me hitet si Hot right now dhe How We
Do vajza me prejardhje nga Kosova nuk ka t ndalur. Shihet qysh tash:
Viti 2012 do t jet definitivisht viti i Rita Ors.

Por
jo vetm kaq. Rita 21 vjee, t ciln e krahasojn gjithnj m shum me
Rihanna-n, ka edhe nj gj t prbashkt me kngtaren 24 vjeare nga
Barbadosi: Shijen pr tatuazhet. Ajo ka nj numr t madh tatush n
pjes t ndryshme t trupit.

Pjesn e eprme t krahut ia
zbukuron nj figur e perndis antike greke t dashuris, Afrodits.
N krahun tim t majt sht Afrodita, perndeshja greke e dashuris
dhe ajo mban zemrn time n duar. Ky ishte tatuazhi im i tet dhe m i
dashuri ndrsa gjithsej kam 11 tatu", citon shtypi gjerman Rita Orn.

N
kyqin e dors ajo ka nj tatu t spirancs, e cila sipas saj simbolizon
lidhjen me tokn dhe fuqin. N gishtrinjt e saj Rita ka tatuazhe
me fjal si Love, Promise etj. n krahun e djatht ka t shkruar
emrin e motrs, aty afr emrin e shoqes m t ngusht etj.

Edhe vesht e Rits jan tashm t zn. Mbrapa veshve e kam shenjn e zodiakut t shigjetarit dhe shkronjn R!

_________________
Rita Ora, 11 tatuazhe n trup D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rita Ora, 11 tatuazhe n trup Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita Ora, 11 tatuazhe n trup Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi