Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mc Kresha: Mitrovica, kurban i liris s Kosovs

Shko posht

Super Mc Kresha: Mitrovica, kurban i liris s Kosovs

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 04, 2012 2:05 pm

Mc Kresha: Mitrovica, kurban i liris s Kosovs  F.0604150020321_m
Reperi Mc Kresha, i cili sht me prejardhje nga qyteti i
Mitrovics, ka folur pr gjendjen kritike dhe konfliktet q jan duke u
zhvilluar n kt qytet t veriut.
Mc Kresha mendon se Mitrovica sht kurban i liris s Kosovs.

Ne (Mitrovica) jemi kurban i liris s Kosovs dhe shpresoj q
qytet e tjera nuk do t na harrojn. Jemi si Ground Zero, ka do q t
ndodh, ndodh tek ne. E kemi t cenuar t drejtn e lvizjes s lir,
ndrsa serbt e gzojn lirin e lvizjes.

"Shpresoj q proceset do t prshpejtohen q edhe shqiptart t ken
t drejta t barabarta, ka thn reperi pr mediat kosovare.

Sa i prket karriers muzikore, Kresha ska t ndalur.

Sivjet jam duke punuar shum projekte me PINT. Albumi im dhe i
Lyrical Son jan duke u finalizuar. Pothuajse do muaj kemi punuar nga
nj videoklip, ka shtuar reperi.

_________________
Mc Kresha: Mitrovica, kurban i liris s Kosovs  D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Mc Kresha: Mitrovica, kurban i liris s Kosovs  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mc Kresha: Mitrovica, kurban i liris s Kosovs  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi