Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEONORA JAKUPI ja ngreh veshin Adelinės: Oj ti ēik, mos u sill fort kah emri im !

Shko poshtė

Super LEONORA JAKUPI ja ngreh veshin Adelinės: Oj ti ēik, mos u sill fort kah emri im !

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 04, 2012 3:19 pm

LEONORA JAKUPI ja ngreh veshin Adelinės: Oj ti ēik, mos u sill fort kah emri im ! Leonora-Jakupi1-300x252
Kėngėtarja e njour e estradės sonė Leonora Jakupi thotė se « Nga
ajo ēika, Adelina, unė kėrkoj qė t’mos sillet fort kah emri im, sepse
ajo e ka treguar veten, ne e kemi pasur njeherė njė duet fizik me tė. Ka
forma dhe mėnyra tjera tė i bėjė vetes reklamė, e jo me emrin tim. Ne e
kemi kryer me tė duetin fizik…tjetėr duet me tė nuk pres »Prishtinė, 3 qershorMediat shqiptare, kishin njoftuar njė pajtim tė mundshėm mes
kėngėtares, Adelina Ismalji dhe Leonora Jakupit.Nė to thuhej se “Ismalji i kishte lenė mbrapa mėritė e
vjetra dhe i kishte kėrkuar Jakupit, tė bėnin njė klip muzikor kushtuar
Kosovės”. Pėr cka Adelina Ismajli i mohon kėto zėra.Ngjajshėm ka mohuar edhe kongėtarja e njohur e estradės sonė Leonora
Jakupi sot pėr agjencinė informative kombėtare « Presheva Jonė » .
Leonora duke ju pėrgjiigjur Adelina Ismajlit, thotė se «unė s’kam haber
me ato lajme as tė mediave e as asaj cikės. As ėndėrr e as zhgėndėr nuk
kam pasur njė projekt tė tillė. Po mė duket se asaj nuk ka i mbetur
tjetėr send pėr tė qenė ende nė media, veq tė kapet me emrin tim… Unė,
kohėve tė fundit nuk mė bie kohė as pėr tė ngrėnė e leje mė tė merrem me
tė tjerėt. Aktualisht jam duke u marrur me njė projekt tė ri, me njė
klip dhe kėengė tė re e cila do tė jetė surprizė ditėve tė ardhshme pėr
aderuesit e mi dhe mbarė dashamirėt e muzikės sonė shqiptare »Kėngėtarja e njohur Leonora Jakupi nė fund thotė se « Nga ajo ēika,
Adelina, unė kėroj qė t’mos sillet fort kah emri im, sepse ajo e ka
treguar veten, ne e kemi pasur njėherė nje “duet” fizik me tė. Ka forma
dhe mėnyra tjera tė i bėjė vetes reklamė e jo me emrin tim. Ne e kemi
kryer me tė duelet…tjetėr duet me tė nuk pres

_________________
LEONORA JAKUPI ja ngreh veshin Adelinės: Oj ti ēik, mos u sill fort kah emri im ! D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
LEONORA JAKUPI ja ngreh veshin Adelinės: Oj ti ēik, mos u sill fort kah emri im ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100LEONORA JAKUPI ja ngreh veshin Adelinės: Oj ti ēik, mos u sill fort kah emri im ! Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi