Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush e zvendsoi Di Caprion

Shko posht

Super Kush e zvendsoi Di Caprion

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 04, 2012 7:31 pm

Kush e zvendsoi Di Caprion F1_04-bar-jpg1338833422
New York, 4 qershor Aktori hollivudian Leonardo Di Caprio i prket t
shkuars dhe Bar Rafaeli ka vendosur t shikoj drejt t ardhmes.

Por, gjat prpjekjes s saj pr tu dashuruar, ra mbi Shaun White!

Modelja
26-vjeare, e cila koht e fundit ishte ankuar se meshkujt nuk e
flirtojn m, sht par duke u puthur me sportistin e snowboard t
vlersuar me medalje t art n Lojrat Olimpike.

Ata q ndodheshin pran, than se ifti gjat gjith nats krcente, puthej e prqafohej

Kshtu
pra, edhe Bar Rafaeli u lidh m n fund. Madje u lidh pa na pyetur as
ne njher, pr ti thn nse shkojn apo jo si ift!

_________________
Kush e zvendsoi Di Caprion D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Kush e zvendsoi Di Caprion Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kush e zvendsoi Di Caprion Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi