Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alban Skenderaj triumfon n VFM 2012

Shko posht

Super Alban Skenderaj triumfon n VFM 2012

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jun 05, 2012 10:25 pm

Alban Skenderaj triumfon n VFM 2012  F.0606000722239_m
Videoklipi i kngs Mir se vjen n shpirtin tim i Alban
Skenderajt ka fituar mimin kryesor n edicionin e sivjetm t
Videofestit Muzikor.
Prve mimit pr videospotin m t mir, ky klip rrmbeu edhe mimet pr zhanrin pop dhe regjin m t mir.

Tre trofe drgoi n shtpi edhe Dafina Zeqiri me kngn My Swag pr performancn m t mir, stylingun m t mir dhe ishte klipi m i mir n konkurrencn e femrave.

Dy mime fitoi videoklipi i kngs Le tkallen i Kaos, ato pr zhanrin rep hip-hop dhe n konkurrencn e grupeve.

Bashkpunimi mes Nora Istrefit dhe MC Kreshs ishte m i miri n kt
kategori, Gjirs i takoi mimi n konkurrencn e artistve t rinj,
Mentor Haziri fitoi n konkurrencn e meshkujve, ndrsa Genc Salihu n
at t zhanrit rok.

Rokert legjendar nga Tetova, Elita 5, morn mimin e karriers,
ndrsa me kt rast u shfaq edhe nj video me nj histori t shkurtr
rreth bendit dhe m pas ata performuan n skenn e VFM.

mimet e ndara n edicionin e dhjet t VFM:

Videospoti m i mir n duet: Andos & Eugent Bushpepa Adrenalina

Videospoti m i mir i zhanrit Rap Hip-Hop: Kaos Le tkallen

Videospoti n bashkpunim: Nora Istrefi & MC Kresha As ni zo

Videospoti m i mir i zhanrit Pop: Alban Skenderaj Mir se vjen n shpirtin tim

Videospoti m i mir i zhanrit Rok: Genc Salihu Lufta sht bahe

Videospoti m i mir n konkurrencn e Artistve t rinj: Gjira ka po don me tknu zemr

Videospoti me Performancn m t mir: Dafina Zeqiri My Swag

mimi i publikut: Adelina Emini Tipsy

Videospoti m i mir n konkurrencn e Meshkujve: Mentor Haziri Engjll

Best Styling: Dafina Zeqiri My Swag

Videospoti m i mir i zhanrit Pop Folk: Gili Haku i nns

Videospoti m i mir i zhanrit R&B: Vesa Luma & Big Basta Boom

mimi i karriers: Elita 5

Videospoti m i mir i zhanrit Dance: Blero ft. Astrit Stafa Summer Love

Videospoti me Regjin m t mir: Alban Skenderaj Mir se vjen n shpirtin tim

Videospoti m i mir n konkurrencn e Grupeve: Kaos Le tkallen

Videospoti me m shum klikime n YouTube : Flori ft. Albatrit Muqiqi & Noga Tequila Vava

Videospoti m i mir n konkurrencn e Femrave: Dafina Zeqiri My Swag

mimi i 21 Plus: Genta & DJ DaLool Guximi

Videospoti m i mir: Alban Skenderaj Mir se vjen n shpirtin tim

_________________
Alban Skenderaj triumfon n VFM 2012  D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Alban Skenderaj triumfon n VFM 2012  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Alban Skenderaj triumfon n VFM 2012  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi