Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesa falėnderohet pėr ēmimin

Shko poshtė

Super Vesa falėnderohet pėr ēmimin

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 07, 2012 2:20 pm

Vesa falėnderohet pėr ēmimin F.0607152855564_m
Kėngėtarja Vesa Luma, e cila fitoi ēmim nė kategorinė e
videospitit mė tė mirė RnB me kėngėn “Boom” nė bashkėpunim me Big Basta,
i ėshtė falėnderuar tė gjithė atyre qė e kanė votuar kėtė kėngė.
"Best
RnB – ‘Boom’, kėnga ime e fundit nė bashkėpunim me Big Basta.
Faleminderit Videofestit dhe jurisė pėr kėtė vlerėsim tė rėndėsishėm.
Ishte njė natė shumė e bukur”, ka thėnė kėngėtarja.

Vesa Luma sė fundmi ka paralajmėruar se sė shpejti do tė vijė me projekte tė reja muzikore.

_________________
Vesa falėnderohet pėr ēmimin D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Vesa falėnderohet pėr ēmimin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vesa falėnderohet pėr ēmimin Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi