Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njėsh pėr Elvanėn

Shko poshtė

Super Njėsh pėr Elvanėn

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 08, 2012 9:31 am

Njėsh pėr Elvanėn F.0608110037282_m
Elvana Gjata, e cila ka javė qė i ėshtė pėrkushtuar spektaklit
televiziv “Dancing With The Stars” nė garėn e mbrėmshme nuk ishte edhe
shumė e mirė me vallėzimin e saj.
Kjo performancė e Elvanės
me partnerin Gerdi, bėri qė kryetari i jurisė, Ilir Shaqiri, t'i japė
asaj minimumin e pikėve, vetėm njė pikė. Me vlerėsimin e mbrėmshėm ajo
duket se po i largohet fitores, megjithėse cilėsohej si favorite e
garės.

Mirėpo Elvana, pėrveē vallėzimit nė pistė, ka njė pėrparėsi mė tė madhe nga garuesit e tjerė - publiku e do atė pa masė.

Edhe vetė kėngėtarja ka thėnė se beson te publiku dhe mbėshtetja, pavarėsisht paraqitjes sė saj nė spektaklin e mbrėmshėm.

_________________
Njėsh pėr Elvanėn D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Njėsh pėr Elvanėn Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Njėsh pėr Elvanėn Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi