Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lyrical Son me projekte t reja

Shko posht

Super Lyrical Son me projekte t reja

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 11, 2012 2:33 pm

Lyrical Son me projekte t reja F.0611155437879_m
Lyrical Son s shpejti do t publikoj dy videoklipe t reja.Reperi
ka treguar se gjat ksaj jave do t publikohen edhe dy klipe t reja,
njri i kngs solo Qllimi i jets dhe tjetri pr kngn bashkpunim
me Ergenin, Pintamilja.

Kto dy kng gjithashtu do t jen pjes e albumit t ri i cili pritet t publikohet n javt n vijim.

Ky album do t prmbaj 25 kng ku nuk do t mungojn bashkpunimet
e shumta ku nuk sht prfshir gjinia femrore, ka thn Lyrical.

_________________
Lyrical Son me projekte t reja D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Lyrical Son me projekte t reja Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Lyrical Son me projekte t reja Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi