Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina i kundrprgjigjet Noizyt

Shko posht

Super Dafina i kundrprgjigjet Noizyt

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 11, 2012 7:31 pm

Dafina i kundrprgjigjet Noizyt Dafina
Dafina Zeqiri nuk ka vendosur t rrij duarkryq sa i prket ofendimit q Noizy i bri asaj dhe t dashurit t saj Ledrit.
Dafina si shum her tjera prap ka vendosur q ta zgjedh facebook-un ti kundrprgjigjet Noizyt.

Thuj Ledri Gaga ose qka dush apet osht ma mire se ju wink ka shkruar Dafina n facebook.

Kjo deklarat e Dafins vie pas ofendimeve q Noizy i'a bri asaj n kngn m t re.

Nusen tnde ta ka ** krejt estrada, a po t dhemb tash o Ledri Gaga,
sht vetm nj prej vargjeve t repturs s Noizyt n kngn Na Jena
OTR.

_________________
Dafina i kundrprgjigjet Noizyt D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Dafina i kundrprgjigjet Noizyt Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dafina i kundrprgjigjet Noizyt Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi