Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora e tregon ... n sken

Shko posht

Super Rita Ora e tregon ... n sken

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jun 11, 2012 9:53 pm

Rita Ora e tregon ... n sken Rita_ora_e_tregon_ne_skene
Kngtarja shqiptare nga Kosova q jeton n Britani sht shfaqur mbrm n Manester shum e mbl.

Rita
kishte zgjedhur nj stil t mbl t veshjes dhe nj pall pantallona
t shkurtra te cilat i kane hyre pak si shume ne pjeset intime,
yllpress.com ju sjell fotot.
Rita Ora e tregon ... n sken Rita_ora_e_tregon_ne_skene
Rita Ora e tregon ... n sken Rita_ora_e_tregon_e_saj_ne_ske
Rita Ora e tregon ... n sken Rita_ora_e_tregon_e_saj_ne_ske_1Rita Ora e tregon ... n sken Rita_ora_e_tregon_ne_skene_1
Rita Ora e tregon ... n sken Rita_ora_e_tregon_ne_skene_2

_________________
Rita Ora e tregon ... n sken D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rita Ora e tregon ... n sken Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita Ora e tregon ... n sken Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi