Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rozi: Nuk dua tė dėnohet Rrezi, vetėm tė shpallet fajtore

Shko poshtė

Super Rozi: Nuk dua tė dėnohet Rrezi, vetėm tė shpallet fajtore

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 15, 2012 2:58 pm

Rozi: Nuk dua tė dėnohet Rrezi, vetėm tė shpallet fajtore F.0615111938713_m
Kėngėtarja Rozana Radi, e cila kishe pasur njė pėrleshje fizike
me kėngėtaren Rrezarta Shkurta, ėshtė shprehur kundėr vendimit tė
Prokurorisė qė ėshtė shpallur pėr Rrezin.
Rozi ka pohuar se nuk dėshiron qė Rrezi tė dėnohet, por tė vetėm tė shpallet fajtore.

“Dua qė Rezi tė shpallet fajtore, por jo tė dėnohet apo gjobitet. Unė
nuk doja dhe nuk dua qė Rrezarta tė dėnohet, pavarėsisht se ēfarė mė
bėri. Doja vetėm qė tė vėrtetohet se kush ishte fajtorja nga ne tė
dyja”.

“Fitorja ime ėshtė morale nė kėtė mes dhe aspak materiale apo keqdashėsi”, ka pohuar Rozana pėr gazetėn “Panorama”.

_________________
Rozi: Nuk dua tė dėnohet Rrezi, vetėm tė shpallet fajtore D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rozi: Nuk dua tė dėnohet Rrezi, vetėm tė shpallet fajtore Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rozi: Nuk dua tė dėnohet Rrezi, vetėm tė shpallet fajtore Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi