Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Orės i del gjoksi nė skenė

Shko poshtė

Super Rita Orės i del gjoksi nė skenė

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jun 17, 2012 2:59 pm

Rita Orės i  del gjoksi nė skenė Calamari_indeks
Edhe Rita Ora si Madona tregon gjoksin nė skenė, por jo me qėllim.

Ajo gjithmonė e mė shumė ėshtė nė vėmėndjen e mediave botėrore jo
vetėm pėr muzikėn dhe performancat e saj, por dhe pėr jetėn private dhe
incidentet e ndryshme.

Kėshtu, gjatė mbrėmjes sė djeshme, Rita duhet tė jetė ndjerė nė
siklet, pasi ndėrsa ka qenė nė njė koncert nė Londėr, gjoksi i saj ka
dalė jashtė./Indeksonline/

Rita Orės i  del gjoksi nė skenė Calamari_indeks

Rita Orės i  del gjoksi nė skenė 2%288%29

Rita Orės i  del gjoksi nė skenė 3%284%29

Rita Orės i  del gjoksi nė skenė 4%284%29

Rita Orės i  del gjoksi nė skenė 5%284%29

_________________
Rita Orės i  del gjoksi nė skenė D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rita Orės i  del gjoksi nė skenė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita Orės i  del gjoksi nė skenė Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi