Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita shokon t gjith me R.I.P (acoustic version)

Shko posht

Super Rita shokon t gjith me R.I.P (acoustic version)

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jun 20, 2012 9:10 pm

Rita shokon t gjith me R.I.P (acoustic version) F.0620180130184_m
sht kthyer prsri. N fakt gjithmon ka qen e pranishme n
mesin ton. Ksaj radhe na shokoi t gjith. Fushata e VEVO-s, VEVO
lift ka br q t publikohet versioni akustik i kngs R.I.P, i cili
thn realisht sht sensacional.
Rita Ora n versionin
akustik pa kurrfar dyshimi tregon vlerat e saj t vrteta prej
kngtareje dhe dshmon edhe njher potencialin. T mahnitur kan
mbetur mijra komentues dhe fansa t saj npr rrjete sociale.

Gjith ajo q mund t bjm nga ana jon sht q t shpresojm q
Rita dhe njerzit prreth saj t punojn m shum n vnien n pah t
zrit t saj, i cili sht i zjarrt, i pa prmbajtshm, i
mrekullueshm.

Telegrafi e ka nj thnie, e ajo po vrtetohet Ajo nuk sht Rihanna e re, ajo sht Rita Ora e par.

_________________
Rita shokon t gjith me R.I.P (acoustic version) D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rita shokon t gjith me R.I.P (acoustic version) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita shokon t gjith me R.I.P (acoustic version) Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi