Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twitter, nj or jasht funksionit

Shko posht

Super Twitter, nj or jasht funksionit

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 22, 2012 6:13 pm

Twitter, nj or jasht funksionit F.0621234528763_210
Rrjeti social Twitter ka qen jasht funksionit pr kohn m t
gjat n tet muajt e fundit, pasi q mikro-blogu i famshm social ishte
pa shrbim pr m shum se nj or.
Megjithat, mungesa e
shrbimit ka ndodhur n nj periudh jo shum t zhurmshme ditore, pasi
q ndrpreja ka ndodhur mes ors 01:00 t mesnats, thuhet sipas faqes
Pingdom.com.

Hera e fundit kur Twitter ishte ndrprer pr nj koh t prafrt
ishte m 29 nntor t vitit t kaluar, si dhe me 24 dhe 25 dhjetor,
pohon Pingdom.

Mirpo, sipas t dhnave t Pingdom.com, Twitter ka gzuar nj
shkall t mir t shrbimit n secilin muaj, ndrsa n prill t ktij
viti ishte 100 pr qind n shrbim pr prdoruesit e saj.

Kur Twitter ka dal jasht funksionit, un e kam kuptuar se sa shum e
prdor kt rrjet social ka thn prdoruesi Ronen Mendezitsky. Nuk
po mbijetoj. Un punoj me Twitter ka thn nj tjetr prdorues i
rrjetit t dyt m t madh social n bot, Twitter.com

_________________
Twitter, nj or jasht funksionit D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Twitter, nj or jasht funksionit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Twitter, nj or jasht funksionit Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi