Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rita Ora shklqen n plazh

Shko posht

Super Rita Ora shklqen n plazh

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 02, 2012 6:44 pm

Rita Ora shklqen n plazh F.0702164016756_m
Rita Ora vazhdon t shklqej dhe t jet n qendr t vmendjes
s mediave britanike, pasi dukja e saj n plazh ka befasuar t gjith.
Rita Ora mori pjes n festivalin veror n Ibiza, ku ajo u paraqit n sken me nj veshje t pa zakont.

Mediat britanike thon se Rita dukej seksi, por kan br shaka duke
thn se ajo ndoshta e ka sponsorizuar firmn e pasts s dhmbve,
Colgate, pasi sht dukur njjt sikurse past dhmbsh.


Rita Ora shklqen n plazh Rita%20ora%20350

_________________
Rita Ora shklqen n plazh D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Rita Ora shklqen n plazh Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rita Ora shklqen n plazh Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi