Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rruga mbi oqean (VIDEO)

Shko posht

Super Rruga mbi oqean (VIDEO)

Mesazh nga Daffina prej Thu Sep 06, 2012 9:44 am


Rruga q do shikoni n videon e publikuar m posht sht rruga m e bukur q mund t keni par ndonjher.
Atlanterhavsveien (Rruga n oqeanin Atlantik) sht e gjat 8 kilometra sht ndrtuar n oqeanin Atlantik dhe ndodhet n Norvegji.
Teksa udhton n kt rrug t duket sikur po lundron n ujrat e Oqeanit Atlantik ku valt vijn deri n rrug. Video q ju jeni duke par, t regjistruar nga nj kamera e vendosur n nj makin. Lajmonline

Shikojeni videon:

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Rruga mbi oqean (VIDEO) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rruga mbi oqean (VIDEO) Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi