Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkndija flet pr Valin, nuk komenton pr VIP Shpija

Shko posht

Super Shkndija flet pr Valin, nuk komenton pr VIP Shpija

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Oct 02, 2012 6:57 pm

Shkndija flet pr Valin, nuk komenton pr VIP Shpija   Shkendijemujaj350

Nj prej femrave m seksi n vendin ton, Shkndije Mujaj, n nj intervist ekskluzive pr Telegrafin ka zbuluar sekretet e linjave t saj trupore dhe foli mbi pjesmarrjen e saj t spekuluar n VIP Shpija 3.
Shkndija pr Telegrafin bri potencime sensacionale, duke e prmendur shtjen VIP Shpija, pa e mohuar e as pohuar pjesmarrjen e saj n kt edicion t reality shout.

Telegrafi ka msuar nga burimet e sigurta se Shkndija do t jet pjesmarrse e VIP Shpija 3, gj pr t ciln bukuroshja ka refuzuar t komentoj.

Un n Vip Shpija 3? Nuk dua t komentoj mbi kt, sht nj shtje q pak po m brengos pr momentin, ka theksuar ajo.

Ajo foli edhe pr Vali Corleonen, i cili para pak kohsh ka deklaruar publikisht se ka pasur marrdhnie intime me t.

Vali Corleone? Se di, nuk m prket mua t komentoj dika q e thot dikush q sht n ndikim t alkoolit dhe q nuk din se far po flet, u shpreh Shkndija.

Ajo shtoi m tutje se fiziku i saj sht dhunti dhe se ajo nuk ka br ndonj intervenim n trupin e saj.

Krahasimet q po bhen n lidhje me fizikun tim, Kim Kardashian dhe kto gjra, nuk e di se far t shtoj, sht ajo q shihet...vetm falnderoj Zotin pr kt dhurat, prfundoi Shkndije Mujaj.

_________________
Shkndija flet pr Valin, nuk komenton pr VIP Shpija   Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 31
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Shkndija flet pr Valin, nuk komenton pr VIP Shpija   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shkndija flet pr Valin, nuk komenton pr VIP Shpija   Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi