Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto)

Shko poshtė

Super Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Oct 02, 2012 8:26 pm

Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto) F.0930235205601_m


Shatėrvani ėshtė i gjatė 275 metra, ndėrsa uji arrin lartėsi deri nė 73 metra.

Pėr ta zbukuruar edhe mė shumė atmosferėn, ata krahas efekteve speciale tė dritave e kanė pėrfshirė edhe muzikėn tradicionale arabe dhe muzikėn pop ndėrkombėtare.


Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto) Shat1

Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto) Shat2

Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto) Shat3

_________________
Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto) Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 31
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shatėrvani qė kushtoi 170 milionė euro (Foto) Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi