Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan: Nuk duam luft me Sirin

Shko posht

Super Erdogan: Nuk duam luft me Sirin

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Oct 04, 2012 6:55 pm

Erdogan: Nuk duam luft me Sirin   F.1004204503321_m

Kryeministri i Turqis, Recep Tayip Erdogan thot se vendi i tij nuk dshiron luft me Sirin, por sht i vendosur q ti mbroj njerzit dhe kufijt e vet.
Kto komente Erdogan i bri gjat nj konference pr shtyp, disa or pasi parlamenti turk miratoi vendimin pr operacione ushtarake kundr Siris, transmeton REL.

M hert gjat dits, Turqia kishte gjuajtur n drejtim t Siris pr t dytn dit me radh, pas bombardimit t djeshm t Siris n tokn turke, q la t vrar pes civil turq, n nj qytet kufitar.

_________________
Erdogan: Nuk duam luft me Sirin   Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 31
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Erdogan: Nuk duam luft me Sirin   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Erdogan: Nuk duam luft me Sirin   Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi