Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hakeret shqiptar e festojn ndryshe 100-vjetorin

Shko posht

Super Hakeret shqiptar e festojn ndryshe 100-vjetorin

Mesazh nga D3M1 prej Wed Nov 28, 2012 10:56 am

Hakeret shqiptar e festojn ndryshe 100-vjetorin Hakerat1
Grupi i Hakerve Ethnic Albanian Hackers ka Sulmuar webfaqen Instituti Kombtar i Statistikave ne Republiken e Serbis. Nse do t klikoni n sajtin e ketij institucioni http://webrzs.stat.gov.rs/axd/index.html do t shikoni porosit q ky grup i l serbve me rastin e 100-vjetorit." Festa e Flamurit, Urime 100 vite shtet SHQIPTAR!
Bhen plot 100 vite nga casti i shumpritur, momenti dhe akti i lumtur dhe i paharruar kur n Vlorn ton heroike, mbas pes shekujsh robrie, plaku i menur i kombit ton, Heroi i popullit shqiptar, Ismail Qemali, shpalli pavarsin e Shqipris, e ngriti t lir e krenar flamurin e shenjt t shqiptarve. Kjo ditmadhe na gjen ne shqiptarve m t lir, m t bashkuar e m t gzuar se do her tjetr. etj", lexohet n brendesi t faqes.

_________________
Hakeret shqiptar e festojn ndryshe 100-vjetorin D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Hakeret shqiptar e festojn ndryshe 100-vjetorin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hakeret shqiptar e festojn ndryshe 100-vjetorin Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi