Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kėngėtarėt e shtrenjtė tė estradės kosovare

Shko poshtė

Super Kėngėtarėt e shtrenjtė tė estradės kosovare

Mesazh nga Zyma prej Sun Dec 30, 2012 8:57 am


Nga 2 mijė euro deri nė 7 mijė euro do tė lėvizin ēmimet, me tė cilat do tė paguhen kėngėtarėt e skenės shqiptare tė cilėt do tė performojnė nėpėr evente tė ndryshme nė Shqipėri, Kosovė, Maqedoni e diasporė.

Panorama Plus ka zgjedhur njė listė tė disa prej kėngėtarėve mė tė kėrkuar tė cilėve ua kemi mėsuar dhe shifrėn e pagesave pėr mbrėmjen e ndėrrimit tė viteve.

Kėshtu, kėngėtarja e njohur Genta Ismajli do tė kėndojė nė diskotekėn “Insomnia” nė Zvicėr dhe pėr kėtė mbrėmje do tė paguhet 3 mijė euro. Dafina Zeqiri do tė paguhet gjithashtu 3 mijė euro dhe sė bashku me Adrian Gaxhėn dhe Florianin do tė kėndojnė nė diskotekėn Rinora4, po ashtu nė Zvicėr dhe do tė paguhen 4 mijė euro.

Mė tė paguarit pėr kėto festa vazhdojnė tė jenė kėngėtarėt si Labinot Tahiri dhe Sinan Vllasaliu, shifrat e pagesave tė tyre ka raste kur kalojnė edhe 5 mijėshin. Nė mesin e kėngėtarėve mė tė paguar futen edhe Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata, pastaj Altuna Sejdiu etj. Kėngėtarėt e shtrenjtė tė estradės kosovare Pagesttt

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
Zyma
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 36
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
Kėngėtarėt e shtrenjtė tė estradės kosovare Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kėngėtarėt e shtrenjtė tė estradės kosovare Right_bar_bleue

Registration date : 25/06/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi