Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihrija, duet me t birin

Shko posht

Super Mihrija, duet me t birin

Mesazh nga Zyma prej Sun Dec 30, 2012 8:59 am

Kngtarja Mihrije Braha, n kt fundvit ka realizuar nj bashkpunim shum t veant.

Pas duetit t publikuar koht e fundit me kngtarin Labinot Rexha, nj kng shum ritmike me titull Inati, Mihrija ka realizuar duet me t birin, Platorin.
Autor t kngs s titulluar ''Fama" jan ifti Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku, ndrsa orkestrimi sht realizuar nga eki.

Bhet e ditur se "Fama'' do t shoqerohet edhe me videoklip, xhirimet e t cilit pritet t fillojn s shpejti

Mihrija, duet me t birin Mihrijea%20platki%204
Mihrija, duet me t birin Miki%20platki%201%20brenda

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
Zyma
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 36
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
Mihrija, duet me t birin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mihrija, duet me t birin Right_bar_bleue

Registration date : 25/06/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi