Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh

2 posters

Shko poshtë

Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh  Empty Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh

Mesazh nga ● E.D.W-M ● Fri Jan 07, 2011 11:52 pm

Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh  F.0107145823148_m

Spikeri i pastrehë me “zërin magjik”, Ted Williams, u shndërrua në yll brenda natës, por kjo nuk është gjëja e vetme e mirë që i ndodhi. Williams pas njëzet vitesh takoi sërish të ëmën. Shtëpia televizive “CBS” vazhdoi rrëfimin për Williams dhe xhiroi takimin emotiv me adhuruesen më të madhe, nënën e tij.

Prej të hënës videoja e tij në “YouTube” është klikuar nga më shumë se 13 milionë njerëz, ndërsa menjëherë mori edhe një ofertë për punë nga ekipi i NBA-së Cleveland Cavaliers. Tash flitet se do të xhirohet një film për jetën e tij, se do të blejë shtëpi ë të re, do të shkojë për pushime në Havaje e gjëra të ngjashme.

Për Tedin më e rëndësishmja ishte ta shihte sërish të ëmën pas njëzet vitesh. Të enjten kamerat e CBS-së në kuadër të emisionit “The Early Show” e xhiruan takimin e nënës dhe djalit. “Zoti dëgjoi lutjet e mia. E kam lutur Zotin ta përjetojë sërish këtë moment”, tha nëna e tij. Pas përshëndetjes së përzemërt, Ted i tregoi menjëherë se ka xhiruar një reklamë për kompaninë “Kraft”.

Por fama e tij zbuloi edhe të kaluarën kriminale të këtij njeriu i cili jeton rrugëve. Ai kishte bërë disa shkelje, prej vjedhjes deri tek arratisja nga shtëpia e përmirësimit.

Të gjithë shpresojnë se ky ish alkoolist dhe narkoman, i cili është baba i katër fëmijëve, do ta shfrytëzojë rastin për një fillim të ri.

● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 35
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh  Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh  Empty Re: Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh

Mesazh nga Zyma Sat Jan 08, 2011 10:55 am

Intersante dhe Piklluse
Zyma
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 40
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Spikeri i pastrehë takon të ëmën pas njëzet vitesh  Right_bar_bleue

Registration date : 25/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi