Mc Qoppa lanson klipin

Shko posht

Super Mc Qoppa lanson klipin

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Jan 15, 2011 11:24 am


Mc Qoppa ka lansuar videoklipin e tij t par n karrier t premtn n KTV.

Produksioni Imagine sht prkujdesuar pr ta vizualizuar kngn hit t banorit t Shpija e Kosovs 2 t titulluar QoppSexy.

Videoklipi mund t konsiderohet i veant pasi q sht xhiruar mbrenda ambienteve t Shpija e Kosovs dhe pos tjerash si aktore kan marr pjes vajzat konkurrente t ktij spektakli.
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi