Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusja që mahnit njerëzit me akrobacionet e saj

Shko poshtë

Rusja që mahnit njerëzit me akrobacionet e saj Empty Rusja që mahnit njerëzit me akrobacionet e saj

Mesazh nga ● E.D.W-M ● Mon Jan 31, 2011 8:38 pm

Rusja që mahnit njerëzit me akrobacionet e saj 31-zlata-24

Londër, 31 janar - Sigurisht se të gjithë e kujtoni Zlatën, femra e cila qëndron në frigorifer dhe në kuti. Ajo është mrekulli mjekësore. Edhe pse për shumicën nga ne është e vështirë të prekim majat e gishtërinjve, ajo bën akrobacione të pabesueshme.
Emri i vërtetë i Zlatës është Julia Gunthel. Ka 24 vjet dhe vjen nga Rusia, por me vite jeton në Gjermani. Edhe pse mund të njihej si gjimnaziste, ajo ka hequr dorë nga kjo. Më shumë i pëlqen t’i zbavitë njerëzit në rrugë, njofton mediet britanike.
Rusja, talentin e saj e zbuloi që kur ishte fëmijë. Por, për të qenë fleksibile dhe për të bërë akrobacionet më lehtë, i duhet të stërvitë çdo ditë.
“Familja ime është krenare me mua dhe ata më japin mbështetjen më të madhe”, ka thënë Zlata.
Ajo udhëton në gjithë botën dhe tregon aftësitë e saj të jashtëzakonshëm. Ka urdhëruar në Evropë, ndërsa shou ka organizuar në Indi, Hong Kong, dhe shkon shpesh në Japoni.
Disa herë ka pësuar lëndime të lehta, por thotë se nuk ka kurrfarë problemi shëndetësor.


Rusja që mahnit njerëzit me akrobacionet e saj Bursting-balloons_979918i
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 35
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Rusja që mahnit njerëzit me akrobacionet e saj Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rusja që mahnit njerëzit me akrobacionet e saj Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi