Zvicerranii :Kam abuzuar me 114 femije

Shko posht

Super Zvicerranii :Kam abuzuar me 114 femije

Mesazh nga ditush prej Thu Feb 03, 2011 4:53 pm

Rrfim shokues i nj puntori social 54-vjear, n Bermen t Gjermanis, i cili ka pranuar se ka abuzuar seksualisht mbi 114 fmij dhe persona me aftsi t kufizuara n tridhjet vitet e fundit n institute t ndryshme t Zvicrs dhe Gjermanis. Abuzimet seksuale jan zhvilluar kryesisht n institucione, por edhe n shtpi dhe pishina. Personi, tashm i burgosur, abuzonte ndaj fmijve gjat mbikqyrjes s nats ose ndihms pr higjienn personale.

Shumica e viktimave, si sht raportuar nga Ticino del Corriere, jan meshkuj, disa her dhe persona me aftsi t kufizuara t rnda, duke prfshir ktu gra dhe fmij. Disa prej ktyre t fundit, kan qen antar t familjeve t personelit q punojn n institucionet. Viktima m e vogl ka qen nj fmij, q n at koh ishte ende 1 vje.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi