Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samsung Galaxy Tab 2, javën e ardhshme?

Shko poshtë

Samsung Galaxy Tab 2, javën e ardhshme?  Empty Samsung Galaxy Tab 2, javën e ardhshme?

Mesazh nga D3M1 Sat Feb 12, 2011 8:44 am

Samsung Galaxy Tab 2, javën e ardhshme?  F0211230321528210

Ne tashmë e dimë se Samsung është duke e përgatitur gjeneratën e re të tabletit të saj të mirënjohur, Samsung Galaxy Tab, ndërsa thuhet se i njëjti do të lansohet në Mobile World Congress gjatë javës së ardhshme, ngjarje kjo e cila edhe këtë vit do të mbahet në Barcelonë.
Mirëpo, tani duket se përveç informacionit për Galaxy Tab 2, në internet tanimë kanë rrjedh edhe specifikat e këtij tableti, paraardhësi i së cilit është shitur në më shumë se dy milionë kopje.

Sipas burimeve të Pocket Lint, Samsung Galaxy Tab 2 do të jetë një tablet me ekran të ndjeshëm në prekje me 10.1 inç, dhe këtë lajm keni pasur rastin ta lexoni edhe më herët në Telegrafi.com.

Për më tepër, thuhet se Galaxy Tab 2 gjithashtu do të vijë në treg me versionin e ri të sistemit operativ Android 3.0 Honeycomb.

Specifikat tjera të këtij tableti përfshijnë edhe kamerën e pasme me 8MP, procesorin dy-bërthamor Qualcomm, ndërsa ky model i ri i tabletit të Samsung do të konkurrojë direkt me atë të Apple, iPad. / Telegrafi /

D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Samsung Galaxy Tab 2, javën e ardhshme?  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Samsung Galaxy Tab 2, javën e ardhshme?  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi