Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Televizor 3D me video chat

Shko poshtë

Televizor 3D me video chat Empty Televizor 3D me video chat

Mesazh nga D3M1 Sun Feb 13, 2011 12:54 pm

Televizor 3D me video chat 13televizor4

New York, 13 shkurt - Infinia Full LED Slim 3D TV është risia më e re nga kuzhina e LG-së dhe ofron përvojën krejtësisht të re të shikimin të televizorit në 3D.
Ky televizor ka diagonale prej madje 55 inçësh dhe është i hollë vetëm 2,2 centimetra dhe ka kornizë rrethore minimale, që quhet ndryshe borderless.
Teknologjia Full HD e këtij televizori, modeli 55LX9500, përshtatet për madhësinë e caktuar të pamjes me dendësi adekuate të pixelëve, që paraqitja të jetë më besnike.
Megjithatë, specialiteti i vërtetë i këtij televizori është që LED diodat kompensojnë paraqitjen karakteristike më të errët dhe krijojnë harmoninë e ngjyrave të pamjeve tredimensionale në hapësirat më të ndritshme dhe më të errëta.
Kontrastin dinamik e ka 10.000.000:1, rezolucionin 1920 x 1080 Full HD, kurse sa i përket pranuesve digjitalë ka DVB-T/DVB-C MPEG-4 AVC (H.264). Ka katër hyrje HDMI, lidhje USB për shikim të filmave DivX, Wireless, LAN, DLNA, dhe madje edhe funksionin për video chat apo video biseda.

D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Televizor 3D me video chat Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Televizor 3D me video chat Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi