Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro

2 posters

Shko poshtë

Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro  Empty Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro

Mesazh nga D3M1 Sun Feb 13, 2011 10:16 pm

Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro  F.0213215925930_210

Sony Ericsson faktikisht ka arritur të mbajë larg vëmendjes së mediave botërore, modelin e saj më të ri të telefonit, i cili quhet Sony Ericsson Xperia Pro.
Sony Ericsson Xperia Pro është njëri prej modeleve të reja të telefonit i cili është paraqitur në Kongresin Botëror Mobil, i cili po mbahet aktualisht.

Ky model posedon një tastierë kompakte QWERTY, e cila rrëshqet ngjashëm me atë të serisë së këtij prodhuesi Xperia Play.

Për më shumë, në këtë model gjithashtu është vërejtur edhe versioni i personalizuar i Android 2.3, për të cilin thuhet se ka disa defekte, në të cilat Sony do të duhet të punojë edhe pak.

Megjithatë, Sony Ericsson Xperia Pro nuk është modeli i vetëm i telefonit i cili është parë nga ky prodhues, pasi që në të njëjtën ngjarje është raportuar edhe për modelin tjetër Sony Ericsson Neo, ndërsa detajet tjera lidhur me këta telefona do të keni rastin t'i mësoni sa më shpejtë që ato të zyrtarizohen nga prodhuesi. / Telegrafi /

D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro  Empty Re: Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro

Mesazh nga T-o-S-i Sun Feb 13, 2011 10:18 pm

X peria shum telefona t'mir okii
T-o-S-i
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 34
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro  Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Sony Ericsson prezanton modelin Xperia Pro  Right_bar_bleue

Registration date : 17/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi