Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

Shko poshtë

Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë Empty Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë

Mesazh nga Rreze Sat Feb 19, 2011 9:51 am


Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë Images-mani-270x156Manekinia nga kalifornia, Amazon Eve, e gjatë 203.2 centimetra, me peshë 93 kilogramë dhe me numrin e këpucëve 45 është manekinia më e gjatë në botë.
Tashti ajo ka marrë ofertë nga revista për meshkuj Playboy të fotografohet lakuriq për një çmim goxha të lartë.
Gjithsesi më gëzon fakti se Hugh Hefner më ka përzgjedhur për modele që do të prezantohet në faqet e Playboy. Më duhet pakës të zvogëlojë masën e muskujve për tu dukur më femërore, por Hefner është i vetmi për të cilin do të pozoja lakuriq, pasi që vetëm ai këtë e bën me stil”, tha Amazon.
Ajo para ca kohësh ishte e pranishme në një party për qëllime humanitare që e kishte organizuar Hefner, ku edhe u morën vesh lidhur me bashkëpunimin. Është interesante se në atë party Amazon Eve ishte personi më i gjatë, jo vetëm në krahasim me femrat, por edhe me të gjithë meshkujt.
Rreze
Rreze
Legend´s
Besa-Bess
Legend´sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 28
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Manekinia më e gjatë në botë, 203 cm e gjatë dhe 93 kg e rëndë Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi