Liam fajson Noel pr ndarjen e Oasis

Shko posht

Super Liam fajson Noel pr ndarjen e Oasis

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Feb 19, 2011 4:44 pmLiam Gallagher thot se vllai i tij Noel Gallagher sht fajtori prapa ndarjes s Oasis, sepse ai filloi ta largonte veten pak nga pak nga bendi.

Kngtari pohon se vllai i tij e ka distancuar veten nga bendi gjat muajve t fundit, ndrsa krkoi rrugdaljen e largimit nga grupi, q erdhi menjher pas nj znke t madhe gjat nj koncerti n Paris.

Kishte shum pak gjra t cilat nuk shkonin mir. Ai krkoi largimin nga bendi dhe kt e bri n Paris, thkesoi Liam.

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:

-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi