Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Capital T: E dua muzikėn shumė

Shko poshtė

Capital T: E dua muzikėn shumė  Empty Capital T: E dua muzikėn shumė

Mesazh nga D3M1 Thu Feb 24, 2011 11:36 am

Capital T: E dua muzikėn shumė  F.0224123143992_m
Capital T, reperi i cili depėrtoi nė skenėn e muzikės kosovare me kėngėn e tij “Shoopping”, gjatė njė intervistė pėr Telegrafi.com ka treguar se me muzikė ka filluar tė merret qysh nė moshė tė re dhe si ēdo fillim qė ka vėshtirėsitė e veta edhe ai ka kaluar nėpėr ato, por ai ka treguar se me punė ka arritur tė ketė sukses.

“Po, unė muzikėn e kam dashur gjithmonė dhe kam filluar tė merrem me tė nė njė moshė shumė tė re… normal ēdo fillim i ka vėshtirėsitė e veta, mirėpo nėse punon gjithēka arrihet. Besoj se kam punuar shumė dhe e meritoj suksesin”, ka rrėfyer Capital T.

Reperi, emri i vėrteti i tė cilit ėshtė Kushtrim Ademi, pėr repin shqiptar thotė se ka shumė cilėsi dhe reperėt e vendit janė artistė qė duhet pasur lakmi.

“Repi shqiptar ka ecur shumė pėrpara si nga cilėsia, ashtu edhe nga artistėt qė janė pėr t’u pasur lakmi. Unė nuk ndjej konkurrencė, ndoshta pse jam ndryshe prej tė tjerėve, por mendoj se tė gjithė e kanė stilin e tyre, dhe janė tė mirė secili nė stilin e tyre”, ka thėnė reperi.

Intervistėn e plotė tė reperit mund ta lexoni KĖTU!
http://www.telegrafi.com/?id=19&a=223
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Capital T: E dua muzikėn shumė  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Capital T: E dua muzikėn shumė  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi