Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zuckerberg: Pothuajse nuk reklamohemi

Shko poshtë

Zuckerberg: Pothuajse nuk reklamohemi Empty Zuckerberg: Pothuajse nuk reklamohemi

Mesazh nga ● E.D.W-M ● Fri Feb 25, 2011 6:15 pm

Zuckerberg: Pothuajse nuk reklamohemi F.0225144300417_210

Rregullat e zakonshme për avancim në karrierë zakonisht janë monotone. Këshilla standarde, paraqituni në kohë, punoni tetë orë aq sa iu paguajnë... Asnjë rregull nuk është e rrënjosur, e po na vijnë kohë kur avancimi kërkon edhe rrezikim.

Si themelues i Facebook, Mark Zuckerberg ka krijuar shërbimin më të popullarizuar në internet. Si president dhe drejtor i rrjetit Facebook, mënyra e tij e udhëheqjes kreative edhe do të mbajë Facebookun në maje edhe gjatë viteve të ardhshme.

Kur merret parasysh rritja e pabesueshme e popullaritetit të Facebookut, shumë njerëz ishin pyetur nëse kjo kompani mund të përfitojë më shumë.

Në një intervistë për Wired.com, Mark ka pranuar se disa gjëra të thjeshta kanë mundur të bëhen dhe të sjellin më shumë para.

“Pothuajse nuk reklamohemi”, ka thënë Zuckerberg.

“Por nuk jemi të tillë. Fitojmë shumë para’, ka shtuar ai.
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 35
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Zuckerberg: Pothuajse nuk reklamohemi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zuckerberg: Pothuajse nuk reklamohemi Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi