Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Apple lanson iOS 4.3?

Shko poshtë

Apple lanson iOS 4.3?  Empty Apple lanson iOS 4.3?

Mesazh nga D3M1 Tue Mar 08, 2011 7:27 pm

Apple lanson iOS 4.3?  F.0308150339108_210
Një burim i afërt me kompaninë Apple i ka thënë faqes BGR se softueri i shumëpritur Apple iOS 4.3, për të cilin thuhej se do të vijë më iPad 2, do të mund të lëshohet sot në mbrëmje, rreth orës 22:00.

Njëra ndër veçoritë kryesore të sistemit të fundit operativ të Apple për pajisjet mobile, iOS 4.3, është iTunes Home Sharing, e cila në parim ua mundëson që të keni librarinë e iTunes në çdo pajisje.

Burimi i njëjtë i informacionit, gjithashtu ka thënë se funksioni më i ri të cilin do ta lëshojë Apple, Hotspot, do të mund të limitohet vetëm në tri pajisje fillimisht, ndërsa thuhet se më pas do t’i lihet operatorit të caktuar të vendos për qasje të mëtutjeshme.

Mirëpo, ajo që është interesante në këtë rast, është pikërisht fakti se softueri i shumë pritur iOS 4.3, nuk është lansuar bashkë me iPad 2, edhe pse ishte premtuar se një gjë e tillë, do të ndodhte më 2 mars. / Telegrafi /
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Apple lanson iOS 4.3?  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Apple lanson iOS 4.3?  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi