Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?

2 posters

Shko poshtë

Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?  Empty Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?

Mesazh nga D3M1 Sun Mar 13, 2011 5:48 pm

Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?  F.0313174834238_210
Mediat e ndryshme botërore besojnë se sot kompania Google do ta paralajmëroj shërbimin e saj të ri në Southwest Interactive, rrjetin e madh social, të quajtur Google Cirlces.

Nëse kjo që është thënë tani, dëshmohet të jetë e saktë, atëherë shërbimi i ri i Google do të ofrojë mundësi për shkëmbimin e fotografive, videos dhe freskimin e statusit personal.

Më tej, thuhet se gjithçka që shpërndahet në kuadër të shërbimit Google Circles do të shpërndahet vetëm me rrethin më të duhur të miqve dhe kontakteve tjera të afërta me përdoruesit, dhe jo me të gjithë kontaktet tuaja në përgjithësi.

Rrjeti më i ri social në botë, Google Circles pritet të prezantohet sonte në një ngjarje të bashkë-themeluar nga ACLU.

Gjithsesi, ky nuk do të jetë lansimi i madh i këtij shërbimi të ofruar nga gjiganti i internetit, kompania Google, i cili pritet ta ndryshojë edhe më tej shoqërimin tonë në internet. / Telegrafi /
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?  Empty Re: Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?

Mesazh nga ● E.D.W-M ● Sun Mar 13, 2011 8:35 pm

Phaa valla jan tu mundu me ba konkurenc :P Gjithkun po i shtyn hunt edhe kta edhe MS, lenja vlla FB-ut kto sene! E merruni me qka jeni kan tu u marr deri tash !
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 35
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Google lanson rrjetin e ri social, Google Circles?  Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi