Dafina Zeqiri e zmadhon gjoksin?

Shko posht

Super Dafina Zeqiri e zmadhon gjoksin?

Mesazh nga T-o-S-i prej Wed Mar 30, 2011 9:08 pm


Dafina Zeqiri raportohet se ka br nj ndrhyrje tjetr kirurgjike pr t ndryshuar pamjen e saj.

Ksaj here kngtarja ka marr parasysh krkesn e adhuruesve t saj, t cilt koh m par krkonin nj gjoks m t madh, e q sigurisht se ka qen edhe dshir e vet kngtares pr tu dukur m seksi.

Sipas disa burimeve t Kosova Sot ajo e ka zmadhuar gjoksin dhe thuhet se kt ndrhyrje ajo e ka br n Shkup. Dafina m hert ishte raportuar se kishte br ndrhyrje edhe n fytyr, pr t zmadhuar buzt dhe mollzat.

Kngtarja kto dit ka br t ditur se sht duke u prgatitur pr albumin e saj t ardhshm, t cilin pritet ta lansoj gjat ksaj vere

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Dafina Zeqiri e zmadhon gjoksin?

Mesazh nga T-o-S-i prej Wed Mar 30, 2011 9:12 pm

Pooo dee pooo veq vera 2011 ka me kon shum e nxeht silokonin n'tok joo

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Dafina Zeqiri e zmadhon gjoksin?

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 31, 2011 7:27 am

shum mir se ska pas gjoks hiq kjo bravoo Dafina :P

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Dafina Zeqiri e zmadhon gjoksin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi