Eva Mendes: Martesa sht tradit e panevojshme

Shko posht

Super Eva Mendes: Martesa sht tradit e panevojshme

Mesazh nga Gonna prej Thu Apr 28, 2011 7:02 am

Ajo mendon q njerzit marrin pjes n traditn shum t vjetr vetm pr arsye se nj gj e till pritet nga ta. Un nuk mendoj q martesa sht e nevojshme, aq e nevojshme sa e bn shoqria, tha ajo. Nuk kam mendim negativ pr martesn.

Un vetm mendoj se sht nj tradit shum e vjetr dhe nse shikojm prapa, pr t par se far simbolizon martesa n radh t par ... ajo nuk ka asgj t bj me arsyen pse ne martohemi sot

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi