Vdes nga droga 32-vjeari

Shko posht

Super Vdes nga droga 32-vjeari

Mesazh nga Gonna prej Sat Apr 30, 2011 7:23 am

Prizren, 28 prill

Mbrm rreth ors 21:05, n Emergjencn e Spitalit Rajonal n Prizren ishte sjell nj person i gjinis mashkullore pa shenja jete. Kt e kan konfirmuar mjekt. Hetues policor dhe krim teknika kan kryer procedurat hetimore n vendin e ngjarjes. Sipas hetimeve preliminare dyshohet se viktima F. H. i lindur m 1979 n Prizreni ka vdekur si pasoj e mbidozs s narkotikve t konsumuar. Prokurori i cili ishte n vendin e ngjarjes ka urdhruar q trupi i pajet t drgohet n Institutin e Mjeksis Ligjore pr autopsi, njofton zdhnsi i policis n Prizren, Hazir Berisha. Kjo sht vdekja e tret e radhs n kt viti pr shkak t konsumimit t drogs.

_________________
Vdes nga droga 32-vjeari  2gt55hs
Gonna
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 33
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
Vdes nga droga 32-vjeari  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vdes nga droga 32-vjeari  Right_bar_bleue

Registration date : 22/10/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi