Edita “reagon” shpejt

Shko poshtė

Super Edita “reagon” shpejt

Mesazh nga Nora prej Wed May 11, 2011 9:39 amEdita Sopjani menjėherė pas realizimit tė kėngės sė fundit “Plus minus” ka filluar tė angazhohet rreth kėngėve tė reja.
Kėnga e re e saj titullohet "Reagon", e cila ende nuk ėshtė finalizuar, dhe ėshtė duke u punuar nė studion “Sopi Records” nga Barooti.

“Ėshtė njė kėngė verore me plot ritėm dhe anon ka zhanri dance-house. Gjithashtu pitet qė kėnga tė shoqėrohet edhe me videoklip, por pak mė vonė, dikur kah sezoni veror”, ka thėnė Edita pėr Telegrafi-n.

Ajo pėrveē kėngės sė re ka bėrė tė ditur se ėshtė duke punuar edhe nė albumin e saj tė dytė.

“Jam duke punuar edhe pėr albumin e dytė timin, i cili pritet tė dalė dikur nė muajin qershor ose korrik. Verės do tė jem nėpėr shumė koncerte ku edhe njėkohėsisht do tė punoj albumin edhe pse shumica e kėngėve tė tij janė dėgjuar mė parė”, ka pėrfunduar Sopjani.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edita “reagon” shpejt

Mesazh nga tipi engjellor prej Wed May 11, 2011 1:33 pm

kengetare e mire eshte kjo.............
avatar
tipi engjellor
Complet Antar/e
Besa-Bess
Complet Antar/e Besa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 516
Aktiviteti :
20 / 10020 / 100

Registration date : 01/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edita “reagon” shpejt

Mesazh nga Edita prej Wed May 11, 2011 4:55 pm

e breh qiik thash qka u bo me editen ahahaahah
avatar
Edita
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8066
Mosha : 30
Viti: : 03/04/1988
Vendbanimi: : PC
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 09/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edita “reagon” shpejt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi