Fmija njvjear mbytet n gropn septike

Shko posht

Super Fmija njvjear mbytet n gropn septike

Mesazh nga Lordi prej Wed May 11, 2011 4:29 pmNj fmij njvjear ka gjetur vdekjen si pasoj e rnies n nj grop septike.
Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur t dieln n mesdit n fshatin Samadraxh t Suhareks, ku fmija aksidentalisht ka rn n gropn septike, n oborrin familjar, me rast ka gjetur vdekjen.

Njsite policore, pasi kan pranuar informatn kan dal n vendin e ngjarjes pr hetimin e rastit s bashku me prokurorin dhe mjekun ligjor, ka thn zdhnsi rajonal i policis Hazir Berisha, raportoi Zri.

Ky sht rasti i dyt brenda ksaj jave n rajonin e Prizrenit q mbyten fmij n puse.
avatar
Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
Fmija njvjear mbytet n gropn septike   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Fmija njvjear mbytet n gropn septike   Right_bar_bleue

Registration date : 28/05/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi