Grabitet posta nė Gjakovė

Shko poshtė

Super Grabitet posta nė Gjakovė

Mesazh nga Lordi prej Mon May 30, 2011 11:19 am

Njė grabitje e armatosur ka ndodhur nė Rogove tė Gjakovės, tė enjten ku persona tė armatosur tė pa njohur kane hyrė nė objektin e postes dhe nėn kėrcėnimin e armės kanė grabitur para nė vlerė 680 Euro.
Njė person ka pėsuar lėndime si pasoje e goditjes me kondak tė armės. Sipas dy dėshmitarėve para se tė ndodhte rasti tė dyshuarit janė vrenjtur duke e ndėrruar tabelėn e veturės tė cilėn e kishin nė posedim dhe janė larguar me njė veture tė tipit Golf 2.

Mė tė marr informatėn policia ka dal ne vendin e ngjarjes, dhe me pas ka identifikuar katėr tė dyshuarit, ku dy prej tyre janė arrestuar me ē’rast tek i dyshuari janė gjetur njė pjesė e gjėsendeve tė grabitura si dhe vetura e cila ėshtė pėrdorur nė kryerjen e veprės.

Ndėrsa i dyshuari i dytė njė jave me herėt me tė dyshuarin e parė kishin kryer njė grabitje nė fshatin Krushė e Madhe, ku kishin grabitur para te gatshme 1.200 Euro, dhe kartela mbushėse nė vlerė 600 Euro. Tė dyshuarit me urdhėr tė prokurorit janė dėrguar nė mbajtje.
avatar
Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
Grabitet posta nė Gjakovė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grabitet posta nė Gjakovė Right_bar_bleue

Registration date : 28/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Grabitet posta nė Gjakovė

Mesazh nga Daffina prej Mon May 30, 2011 11:21 am

Valla boll mir si paskan xon ata Hajna...!!

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Grabitet posta nė Gjakovė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grabitet posta nė Gjakovė Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Grabitet posta nė Gjakovė

Mesazh nga Nora prej Mon May 30, 2011 11:24 am

E kam pa ne lajme katastrof shum hajna jan bo :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Grabitet posta nė Gjakovė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grabitet posta nė Gjakovė Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Grabitet posta nė Gjakovė

Mesazh nga Lordi prej Mon May 30, 2011 11:24 am

po moj duffy, hajnat i kan pas n“dor edhe para 1 jave lexo mir... fort mir tregohet se gjygji po toleron me vjedh prap, thot 1 fjal e urt popullore " jau ka lan amel "
kshtu qe t“kishin marr denim t“mir heren e par para 1 jave kta kurr s“kishin ba ma..
po ja kshtu ndodh.. ska faj populli kur shteti ban ksi vepra ne kundeshtim me ligjin..
ka shum ksi raste jo veq ky..


Edituar pėr herė tė fundit nga Lord nė Mon May 30, 2011 11:28 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
Grabitet posta nė Gjakovė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grabitet posta nė Gjakovė Right_bar_bleue

Registration date : 28/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Grabitet posta nė Gjakovė

Mesazh nga Daffina prej Mon May 30, 2011 11:27 am

mu nuk me interesoi gjygji po hajnat qe i kan nxon :P

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Grabitet posta nė Gjakovė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grabitet posta nė Gjakovė Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Grabitet posta nė Gjakovė

Mesazh nga Lordi prej Mon May 30, 2011 11:29 am

Daffy shkruajti:mu nuk me interesoi gjygji po hajnat qe i kan nxon :P
po mos t“kishte ken gjygji ateher hajnat nuk kapen kurr sepse prokororia jep urdher per kapjen e tyre e policia vepron..
kshtu qe kta i kan pas ndor po per fat tmir i pasken nxan prap..

tashti do e shikosh pas 1 jave lirohen dhe tentojn te hyn tjeter kund...
avatar
Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
Grabitet posta nė Gjakovė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grabitet posta nė Gjakovė Right_bar_bleue

Registration date : 28/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Grabitet posta nė Gjakovė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi