Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina ndryshon look

Shko poshtë

Adelina ndryshon look Empty Adelina ndryshon look

Mesazh nga Nora Wed Jun 15, 2011 7:44 am

Adelina ndryshon look 11-adelina-tahiri
Ju treguam që Adelina është ndarë nga Lorik Cana? Edhe për operacionin që këngëtarja realizoi në Turqi për të rregulluar sytë, pasi si sëmundje e kishte pasur që e vogël? Tani konstatojmë se kur kemi shkruar për udhëtimet e shpeshta drejt Stambollit, ato nuk qenkan realizuar vetëm për Canën, por edhe për vizita në klinikën e syve. Këngëtarja është kthyer, është shëruar dhe tani ka filluar punën për realizimin e albumit, i cili i ngeli në gjysmë, pasi më me rëndësi kishte shëndetin. Është e re dhe e bukur, pa diskutim. Sharmante dhe joshëse këtë radhë e sjellim me një look të ri, në të cilin është transformuar me siguri për realizimin e një klipi të ri. Është bërë më shumë bionde dhe ka kthyer flokët në kaçurrela që i rrinë shumë mirë. Se çfarë hiti pritet të sjellë Adelina, duhet të shohim përfundimin e projektit, i cili do ketë shumë invesim, sepse edhe në albumin e parë ajo kishte shpenzuar jo më pak se 30 mijë euro si invesim nga i ati i saj, kurse për vetëm një këngë ekstra kishte paguar diku rreth 4 mijë euro.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Adelina ndryshon look Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Adelina ndryshon look Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi