Kaltrina vjen edhe mė “Hot”

Shko poshtė

Super Kaltrina vjen edhe mė “Hot”

Mesazh nga Nora prej Wed Jun 15, 2011 10:05 amEdhe Kaltrina Selimi ėshtė duke u pėrgatitur tė sjellė njė hit veror. Ajo kėto ditė ka qenė e angazhuar rreth kėngės sė saj mė tė re “Hot”, pėr tė cilėn po realizon edhe videoklip.
Kėngėtarja kosovare sė fundi kishte marrė rrugėn pėr nė bregdetin e Vlorės pėr ta realizuar klipin e kėsaj kėnge , shkruan “Kosova Sot”.

Kėnga ėshtė e punuar nga Don Arbas, ndėrsa teksti DJ Beka. Vdieoklipi ėshtė realizuar nga “Max Production”.

Ėshtė bėrė e ditur se videoklipi do tė del nė treg pas dy javėsh dhe pritet tė jetė njė hit veror.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kaltrina vjen edhe mė “Hot”

Mesazh nga Nora prej Tue Jun 21, 2011 10:47 am


Kaltrina pas xhirimeve ia mėsyn Londrės

Pas xhirimeve tė kėngės “Hot” kėngėtarja Kaltrina Selimi ka marrė rrugėn pėr nė Londėr ku e priste koncerti i aranzhuar kohė mė parė, por edhe i fejuari i saj Dritoni.
“Mė ėshtė dashur qė tė udhėtoj drejt Londrės pėr arsye se pata njė mbrėmje muzikore kėtu. Dhe pasi xhirimet e klipit kanė pėrfunduar e pashė tė udhės tė qėndroj mė gjatė e tė pushoj paksa”, ka thėnė Kaltrina pėr InfoPress.

Ajo tashmė ka pėrfunduar xhirimet e videos sė kėngės “Hot”, tė cilat i ka xhiruar nė Vlorė dhe ėshtė ndarė shumė e kėnaqur me punėn.

“Xhirimet e klipit tim mė tė ri tashmė kanė pėrfunduar. Ėshtė njė kėngė verore, e punuar me pėrkushtim mė tė madh dhe besoj se do tė pėlqehet. Edhe kėsaj radhe punova me tė njėjtit bashkėpunėtorė sikurse te kėnga ‘Zero’, Don Arbas dhe MC Beka. Doja qė xhirimet t’i bėja nė bregdetin shqiptar, pėrkatėsisht nė Vlorė, prandaj vendosa qė kėsaj radhe tė bashkėpunoj me produksionin “Max Production”. Mund tė them se jam ndarė nė pėrgjithėsi e kėnaqur me gjithēka qė ėshtė punuar”, ka thėnė Kaltirina Selimi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi