Vetėhelmohet 27-vjeēari, humbi njė mln lekė nė kazino

Shko poshtė

Super Vetėhelmohet 27-vjeēari, humbi njė mln lekė nė kazino

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 30, 2011 7:48 am

Vetėhelmohet 27-vjeēari, humbi njė mln lekė nė kazino F.0630091308826_m
Njė 27-vjeēar nga fshati Adriatik i rrethit tė Kurbinit ndodhet nė gjendje tė rėndė nė spitalin Ushtarak tė Tiranės, pasi ka pirė fostoksinė. Sipas policisė, shkak i tentativės pėr vetėhelmim, ka qenė humbja e njė shume tė konsiderueshme parash nė njė nga lokalet e lojėrave tė fatit nė qytetin e Laēit.
27-vjeēari Aleksandėr Ndreca ka tentuar t'i japė fund jetės sė tij, pas njė gjendje depresive pas humbjes sė parave nė kazino. Ai ėshtė dėrguar nė urgjencėn e spitalit tė Laēit ditėn e mėrkurė nga tre tė rinj, tė cilėt e gjetėn tė shtrirė nė njė nga trotuaret e qytetit nė gjendje koma. Pėr shkak tė gjendjes sė rėnduar, Ndreca ėshtė nisur pėr nė spitalin Ushtarak nė Tiranė.

Sipas policisė, pas provave nė vendin e ngjarjes dhe dėshmive tė tė pranishmėve nė kazino, rezulton se 27-vjeēari ėshtė futur tė luaj qė nė orėn 09:00 tė mėngjesit dhe ka humbur njė shumė prej 100 mijė lekėsh tė reja. I tronditur nga ky fakt, ai ka tentuar tė vetėflijohet, duke pirė fostoksinė.

Mjekėt mė spitalin Ushtarak konfirmojnė shpresėn pėr rikthimin nė jetė normale tė tė riut, raportoi BW.

_________________
Vetėhelmohet 27-vjeēari, humbi njė mln lekė nė kazino D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Vetėhelmohet 27-vjeēari, humbi njė mln lekė nė kazino Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vetėhelmohet 27-vjeēari, humbi njė mln lekė nė kazino Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi