Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adi Krasta: Punoj për atë që më jep më shumë para

Shko poshtë

Adi Krasta: Punoj për atë që më jep më shumë para Empty Adi Krasta: Punoj për atë që më jep më shumë para

Mesazh nga Binna Sun Jul 03, 2011 2:56 pm

Adi Krasta: Punoj për atë që më jep më shumë para Adi_krasta


“Marrëdhënia ime me paranë?! Jam në kërkim në tyre. Mund të kisha punuar kuzhinier, pilot, apo të bëja një vjedhje për t’i pasur. Gjithashtu jam i hapur të pranoj oferta nga çdo kanal tjetër televiziv nëse më paguajnë me shumë para në mënyrë që familja ime të jetojë më mirë”.

Sipas gazetes "Panorama", e ka mbyllur kështu Adi Krasta programin e kësaj të marte në “Top Channel” me titull “100 milionë” ndërsa ka shprehur për herë të parë hapur marrëdhënien dhe idenë e tij për paranë. Pa asnjë tabu për të thënë çdo të vërtetë në ekran, Adi Krasta nuk ka ngurruar që të pohojë para publikut të tij se është gati të pranojë çdo ofertë më të mirë për sezonin e ri televiziv.
Binna
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 27
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
Adi Krasta: Punoj për atë që më jep më shumë para Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Adi Krasta: Punoj për atë që më jep më shumë para Right_bar_bleue

Registration date : 23/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi