Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë

2 posters

Shko poshtë

Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë   Empty Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë

Mesazh nga Nora Tue Jul 05, 2011 4:07 pm

Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë   F.0705152051279_m

Përveç dy janë këngëtarë të suksesshëm, ata janë edhe një çift shumë i lumtur për tashmë një kohë të gjatë. Miriam Cani dhe Alban Sekënderaj gjatë një interviste për mediat shqiptare, kanë rrëfyer se martesa nuk do të ndryshonte asgjë.
“[Martesën] E kemi menduar por jo si një alternativë të momentit. Por as edhe në një të ardhme të afërt jo. Jemi shumë mirë kështu dhe nuk ka ndonjë gjë që na dallon me ata që janë të martuar. Nuk është se po të ishim të martuar do të ndryshonte ndonjë gjë midis nesh. Por ka kohë. Për momentin ndihemi mirë kështu”, ka pohuar çifti.

Albani dhe Miriam, të cilët një kohë të gjatë jetojnë në Gjermani, janë aktiv me muzikën e tyre edhe në Shqipëri e Kosovë. Albani ka treguar se është duke u përgatitur për albumin e tij më të ri, ndërsa Miriami së shpejti do të drejtojë një emisioni në Gjermani.

“Unë po merrem me përgatitjen e një albumi të ri muzikor, që do të jetë albumi i tretë imi dhe jam i bindur shumë më i mirë se të parët. Do të ketë 15 këngë gjithsej. Ky do të jetë jo vetëm impenjimi por edhe sfida ime e radhës, që do të më kërkojë shumë përkushtim dhe mund”, ka thënë Albani.

“Unë do të marr pjesë si prezantuese në disa Gala që organizohen në Gjermani ku dhe do të këndoj. Përveç kësaj kam disa projekte televizive që shpresoj t’i realizoj se shpejti për televizionin gjerman”, ka përfunduar Miriam Cani.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë   Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë   Empty Re: Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë

Mesazh nga Binna Tue Jul 05, 2011 4:42 pm

Ky esht qift shum i lumtur
Binna
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 27
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë   Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Albani&Miriami: Martesa nuk do të ndryshonte asgjë   Right_bar_bleue

Registration date : 23/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi