Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė

Shko poshtė

Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė Empty Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė

Mesazh nga Nora Wed Jul 06, 2011 2:08 pm

Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė Rihanna2

Jam e hapur pėr dashurinė. Por, meshkujt duhet ta fitojnė atė, sepse nė minutėn qė e marrin kėrkojnė diēka tjetėr. Kėshtu ėshtė shprehur sėfundi kėngėtarja e njohur Rihanna. Ajo shtoi se lodhet shpejt dhe se nėse dikush e bėn tė qeshė kjo ėshtė gjėja mė e mirė. Tek mashkulli i saj i ardhshėm ajo sheh si vlerė themelore ndoshta inteligjencėn ose thjesht gjėrat spontane. Gjithėsesi Rihanna thotė se ėshtė shumė e vėshtirė tė gjesh njė mashkull i cili tė mos e ketė problem axhendėn e zėnė tė sajėn dhe pėrkushtimin pėr muzikėn. Njė arsye thotė ajo qė e bėn ti pėrkushtohet totalisht tanimė vetėm muzikės.

Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė Rihanna3

Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė Rihanna1
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rihanna: Jam e hapur pėr dashurinė, por meshkujt duhet ta fitojnė Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi