Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Shko poshtë

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Empty Bleona: Jam më e bukura në Hollivud

Mesazh nga Nora Fri Jul 15, 2011 11:03 am

Bleona: Jam më e bukura në Hollivud 15bleona_1507111243_1


Këngëtarja Bleona Qerreti, e cila këto ditë ishte në qendër të vëmendjes pasi refuzoi të përshëndeste në gjuhën shqipe gjatë një intervistë në Amerikë, deklaroi se është e sigurt që do depërtoj në tregun amerikan, pasi llogaritë vetën si njëra prej femrave më të bukura në Hollivud.

Ajo në një intervistë është rrëfyer gjatë për të gjitha. Tha se jeton në një Pallat më Rrihannën dhe se mbahet vet financiarisht dhe jo nga burri, biznesmeni Gani Bardha, të cilin sipas Bleonës mediet e kanë bërë si Skënderbeun, transmeton gazeta Shqiptare.

“Rihana jeton në katin e 15-të ndërtesës ku jetoj dhe unë. Janet jackson është përballë ndërtesës sime, David Foster është 2 ndërtesa më poshtë, por kjo nuk do të thotë gjë, sepse ne nuk takohemi kurrë", ka thënë Bleona në këtë intervistë.

Duke komentuar deklaratën e saj që ka dhënë se është më e bukura në Hollivud, ajo ka shtuar se Yjet e Hollivudit nuk janë të shëmtuara, por as të bukura sa Bleona.

"Nuk kam thënë se janë të shëmtuara, por grimi që bëjnë i rregullon shumë. Unë personalisht që i shoh pa grim vërej se janë më pak të bukura se unë. Unë jam më e bukura", ka theksuar me modesti Bleona.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bleona: Jam më e bukura në Hollivud Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi