Edhe Ēiljeta infekstohet me “tallava”

Shko poshtė

Super Edhe Ēiljeta infekstohet me “tallava”

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 6:07 pm
Kohėt e fundit, shumė media i kanė kushtuar Ēiljetės njė hapėsirė mediatike sa i takon look-ut tė saj, pėrherė tė ndryshėm, sesa aktivitetit tė saj muzikor. U bė shumė kohė tanimė, rreth njė vit qė kėngėtarja seksi – qė mund tė konsiderohet pa hezitim edhe njė kėrcimtare profesioniste – nuk ka dalė me njė klip tė ri, ndėrkohė qė dihet se kėngėt verore janė pika mė e fortė e saj, ka raportuar Standard.

Fansat e saj pyesin lart e poshtė nėpėr forume se pėrse Ēili nuk po duket ende, aq mė tepėr qė format e saj trupore tanimė janė pėrkryer falė vallėzimeve tė “Dancing with the stars”. Nė fakt, qė prej mbarimit tė kėtij spektaklit, Ēiljeta udhėtoi nė drejtim tė Londrės pėr tė kaluar disa ditė me tė dashurin e saj Aleksandrin, i cili i kishte munguar pa masė gjatė aventurės sė saj disamujore me kėrcimin.

Sipas parashikimeve, Ēiljeta duhet tė kishte nxjerrė nė treg klipin e saj me Noizyn, por ky i fundit lanēoi kėngėn “So hot” me Eni Koēin, ndėrkohė qė pėr projektin me Ēilin nuk dihet se ē’bėhet. Por ja qė nga kėngėtarja qė ėshtė bėrė flokėkuqe, vjen lajmi qė kėnga e saj mė e re, nė bashkėpunim me Vanin – kėngėtar qė lėvron mė shumė muzikėn tallava dhe atė me ritme orientale – del sė shpejti nė ekranet muzikore.

Natyrisht, kjo kėngė mban firmėn e Flori Mumajesit dhe nė tė tilla kushte, nuk kishte si ai tė largohej nga “tallavaja e famshme” qė kėtė vit ėshtė shndėrruar nė hit falė tij.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edhe Ēiljeta infekstohet me “tallava”

Mesazh nga GentleMan prej Sat Jul 16, 2011 6:54 pm

masi paska hy qikjo me knu tallava paska me gersit pushka e olltia shpejt qebesa :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi